Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe SAYMON Sp. z o.o.
Rok założenia 1991


Ssące, płaskodenne pompy wodne ZUWA-SAYMON


Ssące, płaskodenne pompy wodne ZUWA-SAYMONSsące, płaskodenne pompy wodne – specjalistyczne do zbierania wody z powierzchni zalanej, pozwalające na usunięcie wody prawie do ostatnich kropel. Pompy ssące płaskodenne marki ZUWA-SAYMON dostępne są w wersji standardowej i kompaktowej z kontenerem, są samossące i odporne na lekkie zanieczyszczenia, wyposażone w elastyczną matę ssącą z kanalikami strumieniowymi, przylegającą też do nierównego podłoża i zbierającą nawet drobne ilości wody, opcjonalnie z oprzyrządowaniem do pracy automatycznej, o wydajności max. 60 l/min (3,6 m3/h), opcjonalnie do 166 l/min (9,9 m3/h).


Tradycyjne pompy pozwalają odpompować wodę tylko do pewnego stopnia, a pozostałości trzeba usuwać ręcznie. Natomiast specjalistyczne płaskodenne pompy ssące marki ZUWA-SAYMON, to rozwiązania do szybkiego i gruntownego usuwania wody z zalanych powierzchni domów, piwnic, garaży oraz innych pomieszczeń i obiektów.

.

Zapoznaj się z oferowanymi przez nas urządzeniami – informacje w pliku PDF:

Ssące, płaskodenne pompy wodne ZUWA-SAYMON do wód zanieczyszczonych - ssące, płaskodenne pompy wodne ZUWA-SAYMON do wód zanieczyszczonych