Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe SAYMON Sp. z o.o.
Rok założenia 1991


Informacje o firmie P.H.U. SAYMON Sp. z o.o.


Palnik uniwersalny (multiolejowy) SAYMON – m. in. na olej opałowy lekki i średniociężki, przepracowany, roślinny

P.H.U. SAYMON Sp. z o.o. – to firma innowacyjna i nowoczesna, to firma z wizją, której motto brzmi: „Problem klienta jest naszym problemem, ale nie problemem dla nas!”. To oznacza, że w naszej działalności kierujemy się społeczną odpowiedzialnością w biznesie, nie koncentrujemy się tylko na dobrej produkcji, sprzedaży i świadczeniu usług, lecz na dostrzeżeniu, identyfikowaniu i rozwiązywaniu problemów klienta. Główny nacisk kładziemy na zapewnienie korzyści klientom zwłaszcza w zakresie obniżania kosztów eksploatacyjnych i promowania autorskich i opatentowanych przez nas rozwiązań wysokiej myśli technicznej. Właśnie to podejście jest podstawą naszego sukcesu, gratyfikowanego licznymi dyplomami, certyfikatami i wyróżnieniami, wśród których cieszą nas również te, o których zadecydowały zadowolone głosy i opinie naszych klientów oraz użytkowników rozwiązań i urządzeń technicznych.

P.H.U. SAYMON Sp. z o.o. jest producentem nowoczesnych, energooszczędnych i ekologicznych urządzeń branży grzewczej, uzdatniania wody oraz osuszania powietrza. Jest generalnym przedstawicielem i dystrybutorem urządzeń grzewczych Kroll w Polsce. Posiada doskonałych specjalistów oraz dobrze zorganizowaną sieć sprzedaży, także w systemie dealerskim.

Kocioł (piec) kondensacyjny SAYMONOferuje:

  • Palniki uniwersalne, na olej zużyty-przepracowany, roślinny, opałowy oraz średniociężki
  • Palniki gazowe, olejowe i wielopaliwowe
  • Piece grzewcze i nagrzewnice – ogrzewanie ciepłym powietrzem
  • Kotły c.o. stalowe i żeliwne
  • Kotły kondensacyjne – (pełna dwustopniowa kondensacja), modulowane z palnikami gazowymi i olejowymi
  • Stacje uzdatniania wody – kompletne i elektromagnetyzery indukcyjne (odkamienianie instalacji, uzdatnianie wody pitnej, użytkowej, kotłowej)
  • Systemy mikrobiologicznego udrażniania kanalizacji
  • Osuszacze powietrza – pomieszczeń
  • Technologie IT – aplikacje do systemów grzewczych, wentylacyjnych, klimatyzacyjnych i uzdatniania wody oraz do sterowania modułami inteligentnego domu

Urządzenia SAYMON są produktami markowymi, wysokiej jakości w swojej klasie, wytwarzanymi zgodnie z systemem ISO 9001 i europejskimi normami CE. Jakość urządzeń gwarantowana jest światowymi certyfikatami QS-System i EQNet. Zastosowane rozwiązania chronione są prawem patentowym RP.


Zapoznaj się z naszą ofertą w pliku PDF:

Oferta firmy P.H.U. SAYMON Sp. z o.o. – oferowane przez nas urządzenia i produkty