Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe SAYMON Sp. z o.o.
Rok założenia 1991


Nadmuchowe nagrzewnice powietrza SAYMON (przenośne/przewoźne) na olej opałowy, na gaz płynny lub na energię elektryczną


Olejowa nagrzewnica nadmuchowa na olej opałowyMobilne, nadmuchowe nagrzewnice powietrza SAYMON to urządzenia grzewcze kompletne, umożliwiające natychmiastowe, bezpośrednie ogrzanie powietrza w obiektach nieposiadających instalacji grzewczej lub w których instalacja ta uległa awarii. Nagrzewnice nadmuchowe to urządzenia innowacyjne, wysokiej myśli technicznej, energooszczędne i wysokowydajne, znajdujące zastosowanie w prawie każdej sytuacji, gdzie wymagane jest natychmiastowe dostarczenie ciepłego powietrza zwłaszcza w takich obiektach, jak: hale targowe lub produkcyjne, namioty lub hale namiotowe, magazyny, warsztaty bądź na otwartej przestrzeni.

W naszej ofercie dostępne są nagrzewnice nadmuchowe z odprowadzaniem spalin – wymiennikowe oraz bez odprowadzania spalin – bezwymiennikowe, wyposażone w palnik olejowy lub gazowy. Urządzenia te są dostępne w zakresie mocy od 15 do 116 kW, charakteryzują się zwartą i wytrzymałą budową, kompaktową konstrukcją, zajmują niewiele miejsca, są proste i bezpieczne w obsłudze. Nagrzewnice nadmuchowe SAYMON w zależności od modelu wyposażone są w podgrzewacz paliwa, zbiornik paliwa, automatyczne odpowietrzanie instalacji paliwowej oraz uchwyt umożliwiający bezproblemowy transport urządzenia. Stosowana w nagrzewnicach SAYMON siatka katalizatora pozwala na całkowite dopalenie cząstek paliwowych oraz eliminację niespalonych składników spalin, zapewniając czystą i ekologiczną eksploatację, co ważne jest szczególnie w pomieszczeniach słabo wentylowanych.

W ofercie dostępne są również nagrzewnice nadmuchowe SAYMON przeznaczone do pracy w ekstremalnych warunkach i w temperaturze otoczenia sięgającej -32°C.


Zapoznaj się z oferowanymi przez nas urządzeniami – informacje w pliku PDF:

nagrzewnice – nadmuchowe nagrzewnice elektryczne SAYMON-Kroll E