Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe SAYMON Sp. z o.o.
Rok założenia 1991


Kotły wodne centralnego ogrzewania marki SAYMON współpracujące z palnikami uniwersalnymi, olejowymi, multiolejowymi (m.in. na olej przepracowany, roślinny, opałowy lekki i średniociężki) oraz z palnikami gazowymi na gaz ziemny lub płynny


Kocioł wodny centralnego ogrzewania SAYMON przystosowany do palników olejowych, multiolejowych oraz gazowychProdukujemy szeroką paletę olejowych i gazowych kotłów wodnych grzewczych przeznaczonych do pracy w typowych instalacjach centralnego ogrzewania oraz do przygotowania ciepłej wody użytkowej w wersji z dodatkowym zasobnikiem ciepłej wody.

Nasze kotły wodne centralnego ogrzewania dzięki zastosowanym rozwiązaniom patentowym i zaawansowanej myśli technicznej są urządzeniami innowacyjnymi i energooszczędnymi, charakteryzującymi się wysoką sprawnością i umożliwiającymi wymierną redukcję kosztów ogrzewania.

Instalacja grzewcza centralnego ogrzewania oraz przygotowania ciepłej wody użytkowej, w której zastosowano nasze kotły wodne c.o. może pracować w systemie całkowicie zautomatyzowanym łącznie z regulatorem termostatycznym, jak i z programatorem pogodowym.

Kotły wodne c.o. SAYMON modele RC, MD, EP produkowane są w zakresie mocy od 18 do 4000 kW, sprawności od 90,1 do 93,1% oraz pojemności wodnej od 48 do 4455 litrów. Konstrukcja kotłów z systemem antykondensacyjnym zapobiega tworzeniu się kondensatu w kanałach spalinowych. Komora spalania z zawracanym płomieniem gwarantuje optymalizację spalania i wymiany ciepła. Drzwi z izolacją ceramiczną i precyzyjną regulacją zabezpieczają idealną szczelność.


Zapoznaj się z oferowanymi przez nas urządzeniami – informacje w plikach PDF:

Kotły grzewcze c.o. SAYMON do palników uniwersalnych KG i FDP – kotły grzewcze c.o. SAYMON do palników uniwersalnych KG i FDP

Kotły grzewcze c.o. SAYMON EP dużej mocy do palników uniwersalnych FP – kotły grzewcze c.o. SAYMON EP dużej mocy do palników uniwersalnych FP

SAYMON – Wkład ceramiczny – katalizator – SAYMON – wkład ceramiczny – katalizator
Wymiennik kondensacyjny ECODENS

Wymiennik kondensacyjny ECODENS
Urządzeniem do optymalnej modernizacji i przekształcenia dotychczasowego kotła olejowego lub gazowego w energooszczędny kocioł kondensacyjny jest oferowany przez nas wymiennik kondensacyjny ECODENS o mocy od 10 do 50 kW. Pozwala on obniżyć koszty grzewcze nawet do 20%. Maksymalną energooszczędność w przypadku modernizacji starych instalacji kotłowych uzyskamy stosując wymiennik kondensacyjny w zestawie z niskotemperaturowymi palnikami olejowymi lub gazowymi marki SAYMON.