Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe SAYMON Sp. z o.o.
Rok założenia 1991


Kotły wodne centralnego ogrzewania marki SAYMON współpracujące z palnikami uniwersalnymi, olejowymi, multiolejowymi (m.in. na olej przepracowany, roślinny, opałowy lekki i średniociężki) oraz z palnikami gazowymi na gaz ziemny lub płynny


Kocioł wodny centralnego ogrzewania SAYMON MK przystosowany do palników olejowych, multiolejowych oraz gazowychKotły wodne c.o. SAYMON modele MK, SK, VK są to kotły stalowe średnio i wysokotemperaturowe o zakresie mocy od 18 do 1500 kW. Na uwagę zasługuje wysoka sprawność od 93,8 do 94, 7 % przy niskim oporze spalin w komorze spalania, co zapewnia pełne i czyste spalanie oraz cichą pracę. Konstrukcja kotła zapewnia równoważenie cieplne i minimalizację kondensacji spalin.

Kocioł współpracuje z energooszczędnymi i niskoemisyjnymi palnikami marki SAYMON. Dostępne są palniki uniwersalne, multiolejowe, olejowe, olejowo-gazowe i gazowe w różnych wersjach i wariantach. Ta szeroka gama palników cechujących się rozwiązaniami opatentowanymi i innowacyjnymi pozwala stosować paliwa w postaci oleju średniociężkiego, przepracowanego, roślinnego, opałowego oraz gazu ziemnego i płynnego. Zapewnia to uniwersalność w zakresie korzystania z różnego rodzaju paliw.

Prawidłową eksploatację i bezpieczeństwo zapewnia zintegrowane sterowanie podstawowe, a opcjonalne wyposażenie automatyki w wielowariantowe sterowanie mikroprocesorowe zaspakaja praktycznie każde wymogi i oczekiwania łącznie z możliwością włączenia do systemu inteligentnej administracji obiektu lub procesu technologicznego.


Zapoznaj się z oferowanymi przez nas urządzeniami – informacje w plikach PDF:

Kotły grzewcze c.o. SAYMON do palników uniwersalnych KG i FDP – kotły grzewcze c.o. SAYMON MK, SK oraz VK do palników uniwersalnych KG i FDP

SAYMON – Wkład ceramiczny – katalizator – SAYMON – wkład ceramiczny – katalizator